Hagleitner

Vývoj systémů, které nadchnou, nabízejí řešení, jsou dlouhodobé a poskytují výkony, přesvědčivé pro naše zákazníky – to je cíl, který nás stále motivuje na naší cestě vpřed. Již od roku 1971 jsme věrni naší ústřední myšlence „Inovační hygieny“. A to znamená: Chceme naše zákazníky nadchnout inovací a servisem.

Proto u nás můžete profitovat hned dvakrát: Za prvé, protože se v oblasti hygieny považujeme za trend určující a permanentně usilujeme o lepší řešení, což Vám dává jistotu, že s námi bude vždy v centru současného dění. A za druhé, protože denně žijeme pojmem „servis“. To znamená, že profitujete z kvalifikovaného poradenství a péče, promptního doručení zboží, kompetentních techniků, přesných školení a dlouhotrvajícího, spolehlivého partnerství.

Od prvního nápadu až po expedici: Firma Hagleitner vyvíjí a vyrábí všechny produkty sama. A přesně v tom je ten velký rozdíl. Je jedno, zda vstřikové lití plastových dílů, receptura pro čisticí prostředek nebo zušlechtění papíru pro použití v dávkovači – v každém detailu jsou skryty všechny znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců. Toto jedinečné know-how zajišťuje, že naše produkty ve všech ohledech stanovují mezinárodní měřítka.

Rakouská firma HAGLEITNER (Hagleitner Hygiene Österreich GmbH) je podnik s rodinným vedením, který je známý jak pro svou serióznost, tak i dlouhodobá partnerství a s partnery sleduje společná řešení a cíle. Zakotvením v nadaci jsme schopni zajistit samostatnost a podnik se tedy nikdy nedostane do nebezpečí, že by přešel do cizích rukou.

 

Obchodní partner

Hlavní zásada firmy HAGLEITNER zní: „Pokud náš partner vydělává slušné peníze, potom jsme společně úspěšní.“ A kdo by nechtěl být úspěšný?

 

Vzhledem k vlastnímu přímému prodeji v 11 zemích máme pro naše prodejní partnery citlivé porozumění. Z tohoto vědomí a porozumění naprosto bezprostředně získáte profit, protože jsme schopni pochopit specifické dotazy a žádosti zákazníků. K tomu je možno naše produkty volitelně realizovat ve vlastní nebo cizí úpravě (s Vaším firemním logem).

Jak v prodejních záležitostech nebo v oblasti montáže a údržby systémů organizujeme průběžně školení pro Vaše zaměstnance. Získané know-how přijde potom k dobru přímo Vám.

Příslib značky HAGLEITNER „Inovativní hygiena“ je našimi výrobky stále znovu potvrzován, jejich výhradní technické postavení je zajištěno množstvím patentů.

Hagleitner odkaz na web

 

Kontakt

Dr. h. c., Bc. Drahomír Pořízek, (CLCI/USA) - ÚKLID 4U StagBEETLE Holická E440
Hradec Králové
500 08

+420602584903 info@uklid4u.eu IČ: 67491308
DIČ(VAT/IVA): CZ7804023084
SKYPE: uklid4u
Facebook: Úklid EU
mBank 670100-2208215392/6210
IBAN: CZ33 6210 6701 0022 0821 5392
www.beetleflore.cz
www.stagbeetle.cz